Darmowa dostawa od 400 zł

Zdrowe walentynki

Walentynki już chyba na stałe wpisały się w kalendarz naszych świąt. W ten jeden dzień w roku chcemy kochanej nam osobie sprawić odrobinę przyjemności i pokazać jej, jak wiele dla nas znaczy. Najczęściej wyrażamy nasze uczucia za pomocą bombonierek lub kwiatów. Jednak my mamy dla Was pomysł na walentynki pełne miłości i w zdrowym duchu.

Na początek odrobina ruchu.

Jako początek dnia pełnego miłości, proponujemy wybrać się wspólnie do SPA. Jednak nie tylko na masaże, ale również po odrobinę ruchu. Znajdźcie takie, które posiada basen i weźcie razem udział np. w zajęciach wodnego aerobiku. Ruch sprawi, że pozytywnie się naładujecie. Następnie skorzystajcie z regenerujących masaży, które wprawią Was w dobry nastrój i rozluźnią.

Czas na wieczorną kolację.

Po powrocie do domu zaskoczcie swoich ukochanych własnoręcznie przygotowanym posiłkiem. Nakryjcie odświętnie stół, dekorując go świecami i płatkami ulubionych kwiatów Waszej ukochanej. Do jedzenia podajcie lekkie dania. Na przystawkę np. sałatkę z dodatkiem soczewicy lub ciecierzycy. Drugiego danie może być skomponowane na bazie kaszy gryczanej. Doda Wam ona energii, a dodatkowo rozgrzeje organizm. Na deser podajcie zrobiony z użyciem naszych produktów ekspandowanych blok czekoladowy lub domowe praliny. Tak rozpoczęty wieczór na pewno będzie miły dla Was obojga.

Czas na lenistwo.

Dzień zakończcie przytuleni do siebie na kanapie oglądając ulubiony film lub przeglądając album ze zdjęciami. Wspomnienia miło Was nastroją.

To oczywiście jedynie nasza propozycja, którą Wam polecamy. Jednak niezależnie od tego, co zaplanujecie, pamiętajcie o jednym – Miłość warto wyznawać nie tylko od święta. Dlatego, jeśli się postaracie, to walentynki możecie mieć każdego dnia.

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem