Darmowa dostawa od 400 zł

O firmie

Rodzinna firma z tradycjami

Naszą pasję, zamiłowanie do zbóż i roślin kontynuujemy od ponad ćwierć wieku. Jesteśmy polskim producentem z polskimi tradycjami, dlatego dla nas najważniejsza jest jakość produktów, a co za tym idzie zadowolenie klienta.

Najwyższa jakość

Głównym profilem działalności naszej firmy z długoletnią tradycją jest konfekcjonowanie i produkcja artykułów zbożowych.

Jesteśmy obecnie jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją i sprzedażą m.in. wafli, kasz, ryżu, płatków, zbóż ekspandowanych oraz produktów strączkowych na polskim rynku. Nasze produkty są dostępne w niemal każdym regionie kraju, jak również za granicą. Można je spotkać w sieciach handlowych, super i hipermarketach, hurtowniach ogólnospożywczych jak również w małych, przyjaznych sklepikach osiedlowych.

Cele i aspiracje

Naszym celem jest bycie przedsiębiorstwem kreatywnym, nowoczesnym i spełniającym wymogi nawet najbardziej wymagających konsumentów. Aby spełnić te oczekiwania nieustannie rozwijamy swoje możliwości unowocześniając park maszynowy, wprowadzając nowy asortyment i opierając produkcję na wysokich standardach jakości (IFS).

Dobieramy wyłącznie wysokiej jakości surowce, współpracując zarówno z międzynarodowymi potentatami zbożowymi jak i również z małymi polskimi firmami rodzinnymi. Dzięki temu nasze produkty są pełne wartości odżywczych. Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy naszym odbiorcom terminowość realizacji zamówień, dogodne rabaty cenowe i upusty – wierząc, że sukces naszych klientów pociąga za sobą sukces naszej firmy.

Asortyment BIO i VEGE

Nasze produkty wpisują się w piramidę zdrowego żywienia i są wykorzystywane w dietetyce. Podążając za potrzebami naszych klientów posiadamy w swoim asortymencie produkty BIO, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem m.in.: Bio kaszę, Bio płatki, Bio ziarna ekspandowane oraz Bio wafle ryżowe i gryczane, a dla łasuchów Bio wafle ryżowe w czekoladzie deserowej (certyfikat BIO).