Darmowa dostawa od 400 zł

SPALAJ TŁUSZCZ DROBNYMI KROKAMI Porady

Każdy z nas boryka się z tym, jak pozbyć się nadmiaru tłuszczu z naszego ciała. U jednych jest go nieco więcej, u innych nieco mniej. Jednak każdy z nas znajdzie jego nadmiary. Dzisiaj postanowiliśmy podsunąć Wam kilka pomysłów na to, jak go spalać, dokonując małych modyfikacji w naszym codziennym życiu. Spokojnie nie będzie to drastycznych trening czy mega restrykcyjna dieta. Pokarzemy Wam, jak kilka drobnych modyfikacji w codziennym życiu może Wam pomóc w spalaniu tego nieprzyjaciela. 
Wstajesz i spalasz.
Nie wiemy, czy wiecie, ale to, że Wy już się obudziliście, wcale nie znaczy, że i Wasz metabolizm też się przebudził. Żeby tak się stało, koniecznie musicie zjeść dobre i bogate w błonnik śniadanie. To będzie dla niego sygnał, że czas działać. Przez noc metabolizm spowalnia i odpoczywa. Dopiero pierwszy posiłek daje mu jasny sygnał, że czas zacząć działać. Na początek dnia warto wybrać np. płatki owsiane z jogurtem i kilkoma owocami. To idealnie rozrusza nasz organizm do dalszego działania.

Spacer pomaga.
Jeśli dojeżdżacie do pracy samochodem lub komunikacja miejską, to proponujemy Wam jedno proste rozwiązanie. Samochód zostawcie nieco dalej od biura i przejdźcie się na mały spacer. Jeśli jedziecie tramwajem lub autobusem, wysiądźcie kilka przystanków wcześniej i przejdźcie się do biura. Marsz pomaga pobudzić nasz organizm i przyśpiesza metabolizm. 
Gdy już dotrzecie do biura, pod żadnym pozorem nie wybierajcie windy czy schodów ruchomych. Kontynuujecie ruch i wybierzcie zwykłe schody. Dotlenicie organizm i sami zobaczycie, że będzie Wam się lepiej pracowało.
Ruszaj się w pracy.
Im więcej ruchu, tym lepiej dla Was i Waszego ciało. Dlatego co godzinę róbcie sobie kilkuminutową przerwę. Przejdźcie się po biurze, zróbcie kilka ćwiczeń rozciągających. Jednym słowem, dajcie organizmowi sygnał, że nie jesteście bezczynni, a i on musi troszkę popracować. Pomoże Wam to, utrzymać spalanie na dobrym poziomie i przy okazji sprawi, że nie nabawicie się żylaków lub bólu pleców.
Nawadniajcie się. 
Pijcie co godzinę jedną szklankę wody. Polecamy pić zimną i to najlepiej bardzo zimną wodę. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Organizm musi poświęcić więcej energii na to, żeby Was ogrzać, po takim łyku zimnego napoju, a co za tym idzie, znowu spalacie kalorie. 
Jedzcie regularnie.
Pamiętajcie, że regularna dieta to połowa sukcesu w spalaniu tłuszczu. Organizm pracuje wtedy poprawnie i nie ma przerw w trawieniu, więc cały czas jest w gotowości. To bardzo ważne. Możecie też dodatkowo go wspomóc i jeść nieco ostrzejsze potrawy. Dodatek chili czy tabasco w Waszych daniach sprawi, że metabolizm nieco się podkręci. 
Po pracy nie siedź bezczynnie.
Po powrocie do domu nie zalegaj przed telewizorem. Zmuś się do odrobiny wysiłku. Wybierz się na spacer z psem lub rower z koleżanką. Nie musi być to długa eskapada. Zaplanujcie sobie po prostu jakieś 30 minut aktywności. Sprawi to, że lepiej będzie Wam się spało i przy okazji spalicie kolejna kalorie.
Jak widzicie, spalać tłuszcz można przez cały dzień, modyfikując nieco nasze rutynowe działania. To oczywiście tylko kilka naszych sugestii. Chętnie poznamy też Wasze pomysły na takie działania, które nie będą wymagały wielkiego wysiłku, a sprawią, że kalorie i tłuszczyk będą znikać. 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem