O nas

Firma Makro K&K producent marki Lestello istnieje na rynku polskim od 1992 r. Głównym profilem działalności firmy jest konfekcjonowanie i produkcja artykułów zbożowych. Jesteśmy obecnie jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją i sprzedażą m.in. kasz i ryżu na rynku polskim. Nasze produkty są dostępne w niemal każdym regionie kraju, jak również za granicą.

Gdzie można znaleźć nasze produkty?

Z pewnością spotkacie się Państwo z nimi w wiodących sieciach handlowych: super i hipermarketach, hurtowniach ogólnospożywczych jak również w małych przyjaznych sklepikach osiedlowych.

Naszym celem jest bycie przedsiębiorstwem kreatywnym, nowoczesnym i spełniającym wymogi nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Aby spełnić te oczekiwania nieustannie rozwijamy swoje możliwości unowocześniając park maszynowy, wprowadzając nowy asortyment i opierając produkcję na wysokich standardach jakości (HACCP). Dobieramy wyłącznie wysokiej jakości surowce, współpracując zarówno z międzynarodowymi potentatami zbożowymi jak również z małymi polskimi rodzinnymi firmami. Oprócz wysokiej jakości produktów naszym klientom oferujemy terminowość realizacji zamówień, dogodne rabaty cenowe i upusty, elastyczność w negocjacjach – wierząc, że sukces naszych klientów pociąga za sobą sukces naszego przedsiębiorstwa.

Nasza oferta

W ślad za naszą ofertą, którą stanowią m.in. ryże, kasze, fasole, grochy i płatki, proponujemy Państwu naturalnie zdrową żywność, a co za tym idzie zdrowy styl życia. Wszystko to w nowoczesnej gamie opakowań i różnorodnej gramaturze, tak aby każdy klient mógł znaleźć produkt, który najbardziej mu odpowiada. Dziękując za zainteresowanie naszą firmą zapraszamy do zapoznania się z ofertą.